Perscontacten - Lijst persmedewerkers voor Bonheiden

Laatste bijwerking op 13 april 2017

persmedium

 

naam

adres
tel/gsm 

mail

Gazet van Antwerpen -

Het Nieuwsblad

Erik Van Eycken

Putsebaan 202
3140 Keerbergen

T 0473 94 77 86

erik.vaneycken@telenet.be

bonheiden@nieuwsblad.be

De Zondag

Chris Van Rompaey

 

vanrompaey@telenet.be

Het Laatste Nieuws

Antoon Verbeeck

Lange Molenstraat 13A
2220 Heist-OD-Berg

gsm 0474 53 54 58

antoonverbeeck@msn.com 

Deze Week

Erik Van Eycken

gsm 0473 94 77 86

T 015 45 14 81
F 015 45 14 82

erik.vaneycken@telenet.be 

redactie.mechelen@roularta.be 

De Streekkrant, Het Laatste Nieuws, Gazet van Antwerpen (fotograaf)

Marc Aerts

Oude Kasteellaan 10
2820 Bonheiden

T 015 34 89 02
gsm 0477 26 15 96

marcaertsfoto@telenet.be

Radio 2 Antwerpen

Redactie

 
Dimitri Berlanger

Jan V. Rijswijcklaan 157 2018 Antwerpen
T 03 247 91 33

 
gsm 0474 55 76 57 

Redactieantwerpen@radio2.be

dimitriberlanger@gmail.com

Nostalgie

Katrin Weiss

Katwilgweg 2
2050 Antwerpen

T 03 210 04 40
F 03 210 30 35

redactie@nostalgie.eu

Radio Reflex 
104.8 FM

Bjorn Van Win
 

Olivetenvest 32
2800 Mechelen

T 015 21 85 96
gsm 0495 53 02 30

redactie@radioreflex.be

RTV - Mechelen

Redactie

Lossing 16
2260 Westerlo

T 014 59 15 25
Fax 014 58 59 66

redactie@rtv.be

Belga Antwerpen/Mechelen

Tijs Vanderstappen

gsm 0474 25 14 09

 

 Rondom Mechelen

 

Redactie Mechelen
Fr. Rottiersstr. 37
2880 Wintam

 

Bouwkroniek

Lieven Van den Bogaerd

Burg. Demunterlaan 3 bus 6
1090 Jette

T 02 894 29 06
gsm 0478 41 95 65

 lieven@bouwkroniek.be

Het Nieuws Vandaag

Stefaan Reuse

Vinkenstraat 6
8310 Assebroek-Brugge

gsm 0475 43 10 07

 stefaan.reuse@skynet.be

Gazet van Mechelen

gvaregiomechelen@gazetvanantwerpen.be