Werken jaagpad uitgesteld door slecht weer

Als gevolg van het slechte weer hebben de asfalteringswerken op het jaagpad tussen Muizen en Rijmenam vertraging opgelopen.

Door de aanhoudende regen kan er op dit moment niet geasfalteerd worden. Het staat nu op de planning voor begin december, op voorwaarde dat het dan niet vriest.

Asfalt heeft immers een bepaalde temperatuur nodig. Moest het vriezen in december, dan kan het pas in de lente van 2024 (maart of april) worden uitgevoerd.

Waarom deze werken?

Sinds 16 augustus is een aannemer in opdracht van de Vlaamse Waterweg bezig met het vernieuwen van het jaagpad langs de Dijle. Het jaagpad op de rechteroever van de Dijle krijgt een asfaltlaag, vanaf de brug van Muizen (Mechelen) tot aan de grens met Rijmenam (Bonheiden). Op die manier wordt het veiliger om er op te fietsen.

Het gedeelte in Rijmenam is klaar, maar ter hoogte van Muizen moet er nog geasfalteerd worden.

Tijdens de werkzaamheden is het jaagpad volledig afgesloten, ook voor voetgangers en fietsers.

woensdag 15 november 2023 10 u.